Zadanie

Našim zadaním bolo ponúknuť najväčšej škole varenia v strednej Európe moderné a hlavne efektívne riešenie nového webu + dôkladnú automatizáciu celého rezervačného systému v pozadí. Kľúčové veci projektu boli tentokrát následovné: Responzívny, „user friendly“ funkčný dizajn, kvalitná webová architektúra, on page SEO, použiteľnosť pre online kampane, zjednodušenie interných systémov.

 

 

 

Realizácia

Keďže väčšina z nás sa považuje za milovníkov jedla, na tomto projekte sme si doslova pochutili (a veru sme počas neho aj čo to zjedli). Ale pekne po poriadku:

V prvom rade sme v tendri v náročnej konkurencii klienta presvedčili množstvom doplňujúcich otázok, nápadov, návrhov na vylepšenia nad rámec požiadaviek a veríme, že aj našim šarmom. (Za odmenu sme dostali náš prvý kurz varenia – ďakujeme:)

Následne sme sa pustili do tvorby architektúry webu, ktorá bola podložená kvalitnou analýzou. Nasledovali prvotné návrhy grafiky a kopa schvaľovania. Do procesu postupne vstúpila aj práca na automatizácii a vylaďovaní interných systémov a nastavovanie ich logiky.

Malú ochutnávku ponúkame nižšie a kto ešte nebol na kurze – rozhodne odporúčame.