logo
logo

Get in touch

Awesome Image Awesome Image

Automatizácie.

Inovácia, vytvárajúca čas pre ľudskú kreativitu.

  • Čím automatizovanejšie bude vaše podnikanie, tým viac času (aj peňazí) vám zostane na ostatné aktivity. Automatizovať sa dá takmer všetko, od marketingových procesov, cez HR procesy, až po automatizované spracovávanie dokumentov a dát od dodávateľov.

Definícia cieľov

Automatizačné scenáre

Vizualizácia

Maximalizácia efektivity

Kontrola

Ušetrený čas

Technológia pracuje, vy tvoríte.

Vytvorili sme niekoľko automatizačných softvérov pre našich klientov, vďaka ktorým dokázali ušetriť čas a kampane manažovať efektívnejšie a ekonomickejšie. Automatizácie ponúkneme hotové a našité na konkrétne oblasti, alebo pripravíme automatizácie na mieru, vďaka čomu ušetríme čas a peniaze –  nielen pri marketingových kampaniach.

Čo ste sa nás vždy
chceli spýtať.

Určite. Mnoho marketingových spoločností automatizuje najmä opakujúce sa úlohy. Od e-mailingu, cez zverejňovanie postov na sociálnych sieťach, až po nastavovanie reklám. Automatizácie sa však netýkajú iba kampaní, ale aj vizualizácií dát, spracovania dokumentov a dát od dodávateľov či pravidelných procesov.

Automatizujeme reportingy, optimalizačné procesy, preklady a vlastne všetko, čo sa dá, aby sme ušetrili klientom čas a peniaze. Ide o softvérové riešenia, ktoré pomáhajú určovať priority a vykonávať marketingové procesy efektívnejšie.

Automatizácia vám šetrí čas, ktorý môžete venovať kvalitnejšej kreatíve, prepracovanejšej obchodnej, či marketingovej stratégii, alebo vytváraniu inovatívnych produktov. Alebo dovolenke, dlhšiemu spánku, hraniu sa s mačkami… proste životu, chápete.

Potrebujete pomôcť
s automatizáciou?