logo
logo

Get in touch

Awesome Image Awesome Image

Foto & Video
produkcia.

Obrazom a zvukom k zaujímavým príbehom.

Môžete vo vašej propagácii používať foto a video banky, alebo môžete vytvárať vašu vizuálnu identitu autenticky. Vďaka našim fotografom a videomakerom privedieme vaše vizuálne predstavy k životu.

Produktové fotografie

Obsah na sociálne siete

Brandové fotografie

Propagačné videá

Kampaňové videá

Letecké zábery

Kodak nepredáva filmy, ale spomienky.

Už niekoľko rokov sú algoritmy sociálnych sietí nastavené tak, aby čo najviac podporovali autentický obsah. Pomôžeme vám vytvárať jedinečné vizuály, ktoré budete môcť používať roky a nebudú sa podobať na nič, čo ste už v mediálom priestore videli. 

Čo ste sa nás vždy
chceli spýtať.

Nechcete, aby vo vašej reklame na detskú výživu bola rovnaká modelka, ako v reklame na kasíno. Vaše vlastné fotografie sú iba vaše a vždy budú vyzerať presne tak, ako chcete.

Jednoznačne. Algoritmy sociálnych sietí podporujú video obsah o 60% viac ako statický obsah. TikTok videá, Reelsky či Shorty - krátkometrážny obsah je v dobe, keď majú ľudia attention span akváriovej rybičky, najlepším spôsobom, ako v online osloviť a predať.

Vytvoríme scenár, urobíme casting, vyberieme prostredie, nakrútime video, postriháme ho na rôzne formáty, umiestnime do médií a zreportujeme, ako sa mu darilo.

Potrebujete pomôcť
s foto a video produkciou?