logo
logo

Get in touch

Awesome Image Awesome Image

Školenie GA4
začiatočník a pokročilý.

Ako už určite viete, Universal Analytics končí (skončil). Údaje prestal merať už v júli – septembri 2023 a nahradil ho Google Analytics 4. Na našom intenzívnom školení si spoločne zopakujeme kľúčové aspekty GA4 a tiež si prejdeme, čo nás v novej verzii čaká. V rámci pokročilého školenia si tiež ukážeme prácu s vlastnými parametrami (dimenziami), analýzu dát v Looker Studio (Data Studio), export do BigQuery a mnoho ďalšieho. Svet analytiky sa rýchlo rozvíja a my vám radi ukážeme, ako na to!

Školenie je určené pre:

Kurz je rozdelený na dve úrovne a bude užitočný ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých používateľov, ktorí sa chcú zdokonaliť v práci s touto službou. Obe úrovne kurzov prebiehajú samostatne (v rôzne dni) a je možné ich absolvovať jednotlivo, aj obe za sebou (podľa úrovne aktuálnych schopností).

Vyjadrenie od klienta

Ďakujem za školenie. Považujem ho za veľmi prínosné. Dozvedela som sa veľa nového a aj som si potvrdila niektoré úvahy, ktoré som mala predtým. A taktiež som mala možnosť vidieť, že ste odborníkmi v oblasti online marketingu.

M. Čajkovská | MaxSport

Pre začiatočníkov.

Pre pokročilých.

Termíny školenia.

Dátum Cena Názov školenia Stav Miesto
--.-.2024 79€ GA4 workshop - začiatočník voľné miesta 20/20 online
--.-.2024 129€ GA4 workshop - pokročilý voľné miesta 12/12 Ľadová 9, Bratislava

Formulár na prihlásenie

  Na školení preberáme základné témy. Školenie nie je vhodné pre pokročilých marketingových pracovníkov alebo webových analytikov, ktorí s Google Analytics 4 pravidelne pracujú (pokročilá implementácia cez GTM, Looker Studio, BigQuery, API).

  Školenie bude prebiehať online. Školenie trvá približne 3 hodiny aj s malou prestávkou (alebo prestávkami podľa potreby).

  Na školenie pre začiatočníkov nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti s Google Analytics 4. Na školenie pre pokročilých odporúčame účasť na školení pre začiatočníkov, prípadne prax v používaní Google Analytics 4.

  Cena online školenia Google Analytics 4 je 150 € (aktuálna akcia 79 €).

  V prípade záujmu sa neváhajte prihlásiť pomocou formulára vyššie – počet miest je limitovaný. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť.

  Školiteľ

  Adam Cagala

   

  Adam sa v rámci Performance oddelenia venuje najmä technickejším veciam, kam spadá napríklad analytika, príprava feedov, kontrola webov pred spustením online marketingových kampaní či automatizácia v online marketingu. Pre klientov nastavuje Google Analytics 4 a školí jeho využívanie.