logo
logo

Get in touch

Awesome Image Awesome Image

Web & Eshop.

Vedeli ste, že web mal byť pôvodne interný nástroj CERN-u?

Vaša webstránka je nielen vašou virtuálnou vizitkou, ale aj jedným z hlavných predajných nástrojov. Je to obchod, do ktorého ľudia prídu nakupovať vaše produkty a služby z pohodlia svojich domovov. Vytvorte im unikátnu cestu. 

SEO

Copywriting

Dizajn

Responzivita

CMS systémy

Kód

Je 21. storočie. Všetci sú na webe. Možno aj na vašom.

Podnikať bez dobre fungujúceho webu je v dnešnej dobe prakticky nemožné. Aby vaša stránka fungovala a prinášala vám zákazníkov, potrebujete  premyslenú štruktúru, atraktívne užívateľské rozhranie a jednoznačné zdelenia. Je to ako pozvať vašich zákazníkov ku vám domov – vytvorte im útulné prostredie, ktoré im o vás povie čo najviac. 

Čo ste sa nás vždy
chceli spýtať.

To záleží od toho, čo predávate a aký je váš rozpočet. Ak máte pár produktov a ste začínajúca spoločnosť, môžete si vytvoriť e-shop cez platformy ako Shoptet a investovať do neho oveľa menej. Ak ste renomovaná spoločnosť s veľkým množstvom tovaru, odporúčame vám e-shop na mieru.

Potrebujete a nestačia. Webstránka je vašou virtuálnou vizitkou a hovorí o dôveryhodnosti vašej značky. Aj keby mala byť len prezentačná, nemôžete produkty a služby promovať iba na sociálnych sieťach. Nebuduje to dôveryhodnosť vašej spoločnosti a vyvoláva to nesprávny PR-ový dojem. Po zadaní názvu vašej spoločnosti vo vyhľadávači by ľudia mali okamžite nájsť váš web.

Môžete. Ak dokážete robiť copywriting, SEO, dizajn a programovanie, na takej úrovni aby ste boli spokojní s vašim novým webom tak do toho. Držíme vám palce. Ale keby ste náhodou nadobudli podozrenie, že to nezvládnete, ozvite sa.

Potrebujete pomôcť
s webom?